ESK Akustik’in 10. Yılı

ESK Akustik’in 10. Yılı

ESK Akustik olarak 2010 yılından bu yana sektörümüzde hizmet vermiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Genç bir girişim olarak başladığımız bu yolda bizimle yürüyen çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmayı borç biliriz.

Kurulduğumuzdan bu yana kaliteli ve güzel işler yapmak adına çok çalıştık. Belirlediğimiz ihracata dayalı büyüme stratejimiz ile de pek çok güzel işi sınır tanımadan yapmaktan dolayı çok mutluyuz.

Müşteri memnuniyeti temel alan yaklaşımımızla işlerimizi zamanında teslim etme, disiplinli çalışma her zaman tek amacımız oldu.

Bunların ötesinde hem kendimize hem müşterilerimize en iyisini sunmak için hiç durmadık ve hep daha iyisini istedik. Başarımızın sırrı da hep çok çalışmamızdan geldi. Sonuç olarak tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun, çevre dostu, yangın dayanımlı olarak müşterilerimiz için her zaman hazır.

Bugüne baktığımızda ise inşaat sektöründe her geçen gün daha çok tercih edilen, sahip olduğu uluslararası yetkinlik ve sertifikasyon onaylarıyla Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan bir şirket haline geldik. Ve bu bizi çok mutlu ediyor.

Birlikte daha nice işlere, nice 10 yıllara …

Yazı Başlıkları

Diğer Yazılar