Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

2010 yılında asma tavan sistemleri satış ve uygulamasıyla sektöre giriş yapan firmamız bugün İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki 2000 metrekarelik ahşap üretim tesislerinde ISO 9001:2000 ve OHSAS 18001:2007 kalite sitemine uygun standartlarda üretim yapmaktadır.

ESK Yapı olarak üretimini yapmakta olduğumuz ürünler; akustik ahşap tavan paneller, akustik ahşap duvar paneller, linear ahşap tavan paneller ve bu ürünlere ait montaj malzemeleridir. Bunların yanı sıra ESK, 2013 yılında yapmış olduğu yeni nesil nano-teknolojik yatırımları ile mikro perfore hattını kurmuş, yıllık akustik panel üretim kapasitesini 175.000 metrekareye çıkarmıştır.

Sektöre atıldığı günden bugüne her geçen gün kendisini geliştiren firmamız, üretim tesisinde son teknoloji makineleri kullanarak yenilikçi bakış açısını ortaya koymaktadır. ESK, sektöre ve müşterilerine mantıklı çözümler bulmak amacıyla, mühendisler ve mimarlar ile eşgüdümlü çalışarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeye başarı ile imza atmıştır.

Firmamız uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimizin memnuniyetini karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmayı ilke edinip, çevrenin korunmasını, iş sağlığı ve güvenliğini garanti eder.

Vizyonumuz

İstikrarlı bir şekilde büyüyen, teknolojik gelişmelere uyum sağlayan ve bunu nitelikli iş gücü ile birleştiren ve ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle sektörüne öncülük eden güvenilir bir marka olmak.

Misyonumuz

Ürettiği ürünlerde kaliteyi, modernliği, estetiği ön planda tutmak, mimari ve akustik çözümler sunmak, yurt içi ve yurt dışında saygınlık kazanmak amacıyla ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet vermek.