Kurumsal

Nasıl Çalışırız

Satış Destek

Ekip olarak, iş ortaklarımıza projenin tasarım aşamasından başlayıp uygulamasına kadar bilgi akışını en üst düzeyde sağlamak için çalışıyoruz. Proje hakkında tüm detaylara sahip olmak için müşterilerimiz ile satış ve üretim birimimiz arasında sıkı bir iş birliği ve hızlı bilgi akışı sağlıyoruz.
Zaman ve maliyet faktörü bugün tüm inşaat süreçlerinde önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple satış aşamasında müşterilerimize en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Onların ihtiyaçlarını iyi analiz edip onlara en uygun çözümleri sunuyor, mimari tasarımlara teşvik ediyoruz.

Üretim

Özel marangozluk becerileri ve modern teknolojik süreçlerin birleşimi ile ortaya çıkan ESK Panelleri kalitemizin temel taşıdır. Üretimini yapacağımız ürünün seçilmesinde müşterilerimize tüm teknik bilgileri aktarıyoruz. Doğru ürünün doğru yerde kullanılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Üretim sürecimiz hızlı ve doğru teslimat ilkelerine gore ayarlanmıştır.

Sistematik kontroller ve rutin denetimlerimiz bağımsız uluslararası sertifikalarla akredite edilmiş firmalar tarafından yapılmakla beraber hammadde teminimiz uluslararası ve ulusal piyasalarda saygınlık kazanmış üreticilerden temin edilmektedir.

Satış Sonrası

Şirketimiz satış sonrası hizmetlerin içeriğini belirlerken, müşteri ile iyi ilişkilerin sürdürülmesine yardımcı olacak her adımı atmaktadır.

Satış sonrası hizmet anlayışımız; müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde ele alıp, sonuç odaklı çözümler sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle 24 saat içerisinde bu talep ve şikayetlere geri dönüş sağlamaktır.

Müşterilerimizin ESK Yapı’yı tercih etme sebeplerinden biri de kendilerine sunmuş olduğumuz satış sonrasındaki hizmettir. Ürünlerimizde 2 yıllık garanti veren ilk firma olmamız sürekli müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz değerin bir göstergesidir.