Mikro Akustik Ahşap Panel

Mikro Akustik Ahşap Paneller, iç mekanlarda akustik performansı artırmayı amaçlayan özel tasarım ahşap panellerdir. Bu paneller, özel mikro perfore delikleri ile ses yalıtımını ve yankıyı kontrol eder. Doğal ahşap dokusu ve akustik özellikleriyle estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirir.

Mikro Akustik Ahşap Paneller, özellikle duvar ve tavan yüzeylerine monte edilir. Bu paneller, mikro perfore delikler aracılığıyla ses dalgalarını emer, böylece mekan içindeki yankıyı önler ve daha iyi bir akustik denge sağlar. Ofislerden restoranlara, otellerden konser salonlarına kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunar.

Ofislerde, çalışanların sessiz bir ortamda verimli çalışmasını desteklemek için idealdir. Restoranlarda, yemek salonlarının gürültüsünü azaltarak daha rahat bir yemek deneyimi sunar. Konser ve etkinlik mekanlarında, sahne seslerini optimize ederek daha kaliteli bir akustik performans elde edilmesine katkı sağlar.

Evlerde, oturma odalarında ve stüdyolarda da Mikro Akustik Ahşap Paneller, daha iyi ses kalitesi ve akustik denge sağlama amacıyla kullanılır. Ahşap dokusu, iç mekanlara doğal bir sıcaklık ve estetik katar.

İç mekanlar ESKwood mikro akustik ahşap paneller ile kaplandığında yüksek akustik ambiyans sağlar. Geniş bir frekans aralığında mükemmel ses emilimi sağlar ve tüm yüzeye yayılan bir perforasyon ve neredeyse görünmezlik sağlar.