Telefon
E-mail
Teklif Al

UKCW2018 Rekor Kırdı

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. UKCW2018 Rekor Kırdı

24 Ekim 2018

esk-banner

İngiltere’nin Birmingham şehrinde 9-11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen, Avrupa’nın ödül almış en büyük Yapı&İnşaat fuarı UK Construction Week’e katıldık.

Bir önceki yıla göre katılımcı ve ziyaretçi sayısını geçerek rekor kıran fuar, bu sene yaklaşık 34.000 sektör profesyoneli, 650’den fazla katılımcı ağırladı ve 10.000’in üzerinde ürün ve hizmet sergiledi.

UKCW2018, Build Show, Expo Civils, Energy, Smart Building, Timber Expo Surface & Materials Show, HVAC, Plant & Machinery ve Grand Design Live olarak toplam dokuz ayrı ihtisas alanını kapsadı.

UKCW etkinlik direktörü Nathan Garnett, fuarın performansından oldukça memnun olduklarını; katılımcı oranının beklentileri aşıp bir önceki yıla oranla %40 daha yüksek olduğunu ve UKCW2019’u hayata geçirme konusunda heyecanlı olduklarını söyledi. Ziyaretçilerden ve katılımcılardan ‘olağanüstü derecede olumlu’ geribildirimler aldıklarını da sözlerine ekledi.

Gelecek yıl UKCW, 8-10 Ekim 2019 tarihleri arasında yine Nec Birmingham Ulusal Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

ESK Akustik olarak standımızda sergilediğimiz Akustik Ahşap, Akustik Kumaş, Linear Ahşap, Ahşap Baffle panellerimize gösterilen yoğun ilgi için herkese çok teşekkür ederiz.

UKCW2018 Rekor Kırdı

UKCW2018 Rekor Kırdı


Öne Çıkan Yazılar

Karavan Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Bugünlerde hemen herkesin aklından geçen karavan hayatı, bu hayatın en önemli gereklerinden biri olan ses yalıtımı konusunu da önplana çıkarmış [&hell...

Ses Yalıtımında Doğru ve Yanlışlar

Ses yalıtımında doğru ve yanlış uygulamalar, sesin iletilme oranını etkilemektedir. Ses yalıtımı, genel mantığıyla bütün boşlukların sağlam, kalın ve ...

Ses Geçirmez Oda Nasıl Yapılır?

Ses geçirmez oda yapmak için, profesyonel şirketlerden yardım alınabileceği gibi, düşük maliyetli malzemeler kullanılarak profesyonel işler de çıkarıl...

Bilgi Talep Formu

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

    Bilgi Talep Formu